Dodatkowy kredyt dla firm w formie limitu na karcie kredytowej

W ofercie banków znajdują się różnego rodzaju produkty kredytowe przeznaczone dla firm. Jednym z takich produktów jest karta kredytowa przygotowana dla przedsiębiorców. Może ona stanowić jedyny kredyt dla firm prowadzonych w celu zatrudnienia kilkudziesięciu osób czy dodatkową pomoc finansową dla dużych przedsiębiorstw.

Proces wnioskowania o wydanie karty kredytowej pozostaje stosunkowo prosty. Jest on w pełni obsługiwany przez system Obrotomierz, za pomocą którego można zamieścić wyciągi kont bankowych za okres sześciu miesięcy w formacie pdf. Dzięki temu otrzyma się wstępną decyzję kredytową, która pozwoli na podpisanie samej umowy w oddziale banku.

Inaczej sytuacja wygląda w przypadku dłużej działających firm, które będą musiały udostępnić jeszcze swój PIT za poprzedni rok. Zastosowanie takiej procedury ze strony banku związane jest z tym, że maksymalna kwota limitu na karcie może wynieść pięćdziesiąt tysięcy złotych.

Umowa podpisywana w dniu otrzymania kredytu dla firm w formie limitu na karcie kredytowej może obowiązywać przez trzydzieści sześć miesięcy. Wraz z samą kartą otrzymuje się dostęp do konta firmowego i wszystkich usług z nim powiązanych udostępnianych za pomocą Idea Cloud.

Jedną z nich jest możliwość korzystania z wirtualnego Sejfu służącego do przechowywania firmowych dokumentów, a inną zajmowanie się sprawami administracyjnymi w przestrzeni coworkingowej Idea Hub. Więcej informacji na ten temat znajduje się na stronie https://www.ideabank.pl/ranking-kredytow-dla-firm.