Pierwsze biurko dla starszaka

Nadchodzi moment, że dziecko powinno posiadać swoje pierwsze biurko. Wiek malucha nie ma tu znaczenia- może je mieć już w wieku 3-4 lat. Najczęściej biurka pojawiają się w pokojach dzieci około 6 roku życia, gdy maluchy wyruszają do szkół. Jak zatem stworzyć mebel, który spełni wszystkie potrzeby malucha i sprawi, że będzie on przy nim chętnie odrabiał prace domowe?

Po pierwsze- funkcjonalność

W niektórych mieszkaniach biurka połączone są z łózkami piętrowymi i szafkami, tworząc wielki meblowy kompleks. Dla dziecka jest to świetne rozwiązania, ponieważ ułatwia mu to podzielenie pokoju na strefy i ustalenie, w których będzie się bawił, w których uczył, a w których odpoczywał.

Oczywiście rodzice pomagają mu w przystosowaniu się do funkcjonowania w tych strefach, jednak w takim kompleksie ma to ułatwione. Duża ilość szuflad i półek pozwala na przechowywanie wszystkich drobiazgów, a samo biurko stwarza przestrzeń, w której może się uczyć i poznawać świat.

Pinio- z pasją dla dzieci

W ofercie Pinio (którą można znaleźć na stronie: https://www.pinio.com.pl/dla-starszaka/biurko-dla-starszaka/ ) znajduje się szereg mebli, które można dostosować do potrzeb dziecka. Biurko dziecięce w pokoju malucha to mebel, który z pewnością przyniesie mu wiele radości i pozwoli na szybką i skuteczną naukę.

Z odpowiednim krzesłem, na odpowiedniej wysokości, rodzic będzie miał pewność, że maluch będzie mógł rozwijać się prawidłowo.